PayPal Nakit Kart Maceram

tarafından
70

İnternet’te dolaşırken WebRazzi’de PayPal’ın kredi kartının artık Türkiye’de de kullanılabileceği haberini gördüm. Aslında bu haberi görene kadar böyle bir uygulamadan haberim yoktu. PayPal Nakit olarak isimlendirilen kartın ücretsiz olarak gönderildiğini görünce hemen bir tane istedim. Kartı Cumartesi günü istemiştim ve bugün kurye arayıp kartı getireceğini söyledi. Bu kart ne işe yarıyor ? diye soracak olursanız hemen söyleyeyim.

PayPal Nakit, PayPal Kart

Bu Kart’a PayPal hesabınızdan veya TEB Atm’lerinden para yükleyebiliyoveya para çekebiliyorsunuz. Alışverişte ise taksit imkanı olmadığı ve kart’ta bulunan parayı kullanabileceğiniz için borç derdi vs.. yok.

Kart geldiğinde tek yapmam gereken web sitesi üzerinden kart’ı aktif hale getirmek oldu. Bana gönderilen kart’ın son kullanma tarihi 01/09 olarak belirlenmiş ve bu kartın yıllık ücreti sadece 5 lira 🙂

Kartın üstünde isim yazmamaktadır. Son olarak belirtmek istediğim ATM’den karta para yatırırken 1 lira işlem ücreti alınmaktadır. Ama para biriktirme konusuda sıkıntı yaşıyor, bir yerlerde biriksin diye düşünüyor veya yanımda sürekli belirli bir nakit bulunsun diye düşünüyorsanız bu kart tam size göredir.

PayPal Nakit Kart Almak İçin : https://www.paypal.com.tr/nakit/