Hakkımda

1997 yılında Hatay’ın Dörtyol ilçesinde doğdum. Karakese İlköğretim okulunda tamamladığım 8 yıllık ilk okul serüveni sonrasında, 2015 yılında Payas Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek lisesinin Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun oldum.

Lise sonrasında iki yıl ara verdiğim eğitim hayatıma şu anda İskenderun Teknik Üniversitesi‘nde devam ediyorum. 7 yılı aşkın süredir profesyonel olarak sürdürdüğüm ( Güreş ) spor hayatına ise, son 2 yıldır vücut geliştirme ile devam ediyorum.

Küçük yaştan bu yana teknolojiye ve özellikle bilgisayara olan ilgim, 2005 yılında ailemin satın aldığı bilgisayar ile zirveye taşındı.

Saatler boyuna bilgisayar başında geçen zaman sonrasında elde ettiğim deneyimleri, şu anda Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesi olan ShiftDelete.Net aracılığı ile siz değerleri okurlara aktarmaya devam ediyorum.

Gökyüzünün tadına bakan, müptelası olur….

İleriye dönük hedefler belirlemeyi ve bu hedeflere ulaşmak için hayallerinin peşinden gitmeyi bir strateji haline getiren birisi olarak hedefim, ülkemizin bayrak taşıyıcısı olan Türk Hava Yolları’nda başarılı bir pilot olabilmek.

Evet, yanlış duymadınız 🙂 Artık hayatımın vazgeçilmez bir parçası haline gelen bilgisayarın aksine, ilk defa uçağa bindiğim gün başlayan havacılık tutkum ile uçaklara ve gökyüzüne adeta aşık oldum.

Türk Hava Yolları Bilet
Her şey THY’nin TK2481 sefer sayılı uçuşu ile başladı 🙂

Ömrümüz el verdiği sürece bu platform aracılığıyla sizlerle birlikte olmaya, havacılık ve teknoloji odaklı konularda fikir alışverişi yapmaya devam edeceğiz.

Siz değerli takipçilerime nacizane bir tavsiyem olacak; Hayal edin ve hayallerinizin peşinden koşun. 

Türk Hava Yolları’nın o mükemmel reklamında yer alan çocukların söylediği gibi; çok istersek geler bence… 🙂

Sosyal medya hesaplarım üzerinden veya İletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Bir gün kokpitte buluşabilmek dileğiyle……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir